Angielsko-polskie Przedszkole Artystyczne AKADERO

Dodano: 18-02-2018


Opis:

Rodzice najchętniej sami zajmowaliby się swoimi dziećmi do czasu, aż nie pójdą do szkoły. Jednakże znalezienie sprawdzonego żłobka, czy przedszkola, znacznie ułatwia rodzicom podjęcie decyzji o powrocie do pracy.

Niepubliczne przedszkole i żłobek AKADERO znajduje się w Warszawie na Tarchominie, to dwujęzyczna placówka, w której dzieci już od najmłodszych lat uczą się języka angielskiego, przy wykorzystaniu najskuteczniejszej metody, jaką jest nauka poprzez zabawę, co bardzo ułatwia przyswajanie obcego języka.

Dzieci w żłobku uczą się obcych słówek poprzez przypisywaniu im określonych obrazów i co ważne, osłuchują się z tym językiem od najmłodszych lat, co może zaowocować w późniejszym wieku.

W rekomendowanym żłobku i przedszkolu dzieci czują się komfortowo i bezpiecznie, w placówce realizowane są autorskie programy nauczania, które pozwalają rozwijać indywidualne zdolności i talenty maluchów oraz najważniejsze wartości zarówno społeczne, jak i emocjonalne.Domena: http://www.akadero.pl/

Adres: Strumykowa 23A

Kod pocztowy: 03-138

Miejscowość: Warszawa

Tel: 500 650 220


  • Te warszawskie przedszkole ma właśnie ten plus, że jest dwujęzyczne. Moja córka dzięki temu bardzo szybko załapała język angielski.

  • Sandra Wróblewska dodał komentarz 2018-10-05 14:00:30
  • Ocena 5Oceń firmę (0 z 0 głosów)