Archteka

Dodano: 11-08-2018


Opis:

Poznański salon dekoracji wnętrz to miejsce, gdzie znajdziecie Państwo inspiracje do aranżacji różnych przedmiotów i przestrzeni, zaczynając od podłóg i ścian, a kończąc na meblach.

Jeśli szukają Państwo ekskluzywnie wyglądających podłóg, to w tej kategorii produktów projektanci z salonu Archteka mogą zaproponować Państwu podłogi Moduleo, to unikalne, dotąd niespotykane połączenie podłóg winylowych, które charakteryzują się niebywałą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i materiałów naturalnych. Polecane podłogi mogą wyglądać jak zwykła wykładzina, a mogą wyglądać, jak drewno naturalne czy płytki. Wszystko zależy od indywidualnych oczekiwań klienta.

Jak wyglądają polecane podłogi, zaprezentowano na stronie https://archteka.com/plaszczyzny/podlogi/panele-winylowe-moduleo-moods-lvt/. Kamień czy drewno? Każdy w tym imponującym katalogu podłóg znajdzie coś, co go zainspiruje, a co ważne, podłogi te są bardzo wytrzymałe i świetnie nadają się do lokali usługowych czy biurowych.Domena: https://archteka.com/

Adres: Ostrowska 397

Kod pocztowy: 61-312

Miejscowość: Poznań

Tel: 61 646 95 50


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)