BEMAKOR Sp. z o.o.

Dodano: 24-12-2017


Opis:

Zdarza się, że trzeba pomalować kawałek metalu znajdujący się w takim miejscu,  w którym nie można oczyścić powierzchni przeznaczonej do lakierowania z użyciem tradycyjnych metod ze względu na unoszący się pył. W sukurs przyjdzie wtedy piaskarka bezpyłowa, która wyczyści tę powierzchnię odpowiednim ścierniwem w cyrkulacji zamkniętej przy pomocy głowicy z możliwością pracy pod dowolnym kątem.

Piaskarkę bezpyłową Educt-o-Matic HSP-20 można zakupić na stronie bemakor.pl. Jest to urządzenie bardzo lekkie, które z łatwością daje się przenosić i może być przydane nie tylko w niewielkich zakładach produkcyjnych, ale także w warsztatach przydomowych. Pozwala na to zarówno jej intuicyjna, prosta obsługa, jak i niska cena. Jest to nieduże urządzenie, bardzo sprawne, precyzyjne i niezawodne, które z łatwością może pomóc w usunięciu resztek farby i rdzy z różnych powierzchni bez wykosztowania się na drogą chemię czy fachowca.Domena: https://www.bemakor.pl/

Adres: Geodetów 20

Kod pocztowy: 80-298

Miejscowość: Gdańsk

Tel: +48 58 762 06 96


  • Taka piaskarka będzie bardzo przydatnym urządzeniem, tym bardziej, że jest lekka i wydajna. Dobrze też, że jej obsługa jest intuicyjna.

  • edintount dodał komentarz 2018-03-27 09:44:00
  • Ocena 3Oceń firmę (0 z 0 głosów)