Ceglana Ściana

Dodano: 17-01-2018
Opis:

Oprócz tradycyjnych sposobów na dekorowanie pomieszczeń, warto jest też czasami sprawdzić inne, które mogą się świetnie sprawdzić. Szczególnie warto dbać o ściany, które zamiast malować czy przykrywać tapetami, można też przyozdobić na wiele innych sposobów. Na przykład poprzez płytki z cegły można stworzyć niepowtarzalny, surowy wygląd, który z pewnością przyciągnie wzrok wielu osób, które będą miały okazję przebywać w pomieszczeniach wykończonych w taki sposób. 

Wejdź na stronę ceglana-sciana.pl i tam zapoznaj się z ofertą sklepu online, w którym możesz zamówić naprawdę wiele różnych elementów, dzięki którym każda ściana może wyglądać naprawdę wyjątkowo. Sam będziesz pod wrażeniem tego, w jaki ciekawy sposób można odmienić pomieszczenia za pomocą kilku prostych elementów dekoracyjnych, które na dodatek są tak proste w montażu. Domena: https://ceglana-sciana.pl

Adres: Choińskiego 2

Kod pocztowy: 96-300

Miejscowość: Żyrardów Polska

Tel: +48 730 920 420


  • Bardzo podobają mi się takie rozwiązania jak płytki z cegły, gdyż dzięki nim można uzyskać interesujący efekt - surowy i nietuzinkowy wygląd ściany.

  • hitond dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 4Oceń firmę (0 z 0 głosów)