Poszukujesz nowego mieszkania? A może zastanawiasz się, gdzie można je"/>

LT Service sp. z o.o.

Dodano: 26-11-2017


Opis:

Poszukujesz nowego mieszkania? A może zastanawiasz się, gdzie można jeszcze znaleźć lokal, który zostanie sfinansowany po części przez program MDM? Otóż deweloper LT Development posiada w swojej ofercie niejedno mieszkanie w programie MDM w Kórniku. 

Na szczególną uwagę zasługuje osiedle Zielony Zakątek, które jak sama nazwa wskazuje, odznacza się bliskością zieleni i terenów rekreacyjnych. Dla wielu rodziców ważna może okazać się też informacja, że Zielony Zakątek został umiejscowiony blisko szkół, przedszkoli oraz ośrodków zdrowia. Ponadto osiedle to odznacza się oryginalnym designem zarówno z zewnątrz, jak i samych wnętrz mieszkań. Całość powstała przy wykorzystaniu trwałych i najwyższej klasy materiałów, dzięki czemu mieszkania oraz domy przetrwają w nienaruszonym stanie długie lata. Umów się na prezentację mieszkań i wybierz to, w którym poczujesz się jak w domu.Domena: http://www.osiedlezz.pl/

Adres: Plac Andersa 5

Kod pocztowy: 61-894

Miejscowość: Poznań

Tel: +48 669 669 799


  • Ja chcę mieć nowe mieszkanie i to właśnie w Kórniku, ale narazie mam trudności finansowe [ chyba jak każdy "młody"]. Program MDM to bardzo dobra inicjatywa jest.

  • Rafał Konieczny dodał komentarz 2018-03-15 13:19:29
  • Ocena 5Oceń firmę (0 z 0 głosów)