Przeprowadzki DML Poznań

Dodano: 09-03-2018


Opis:

Trzeba przyznać, że o udanej przeprowadzce przesądza dobry plan. Jeśli jesteś w trakcie planowania miejsca zamieszkania, koniecznie poszukaj firmy, która oferuje profesjonalne usługi przeprowadzek w Poznaniu. Na przeprowdzkidml.pl masz szansę zapoznać się z ofertą, która została przygotowana przez jedną z poznańskich firm. To w jej ofercie znajdziesz usługi przeprowadzkowe mieszkań, domów i lokali.

Na prośbę klienta firma może dostarczyć kartony i opakowania, do których będzie można włożyć przedmioty tak, aby były odpowiednio zabezpieczone na czas transportu. Na przeprowadzkidml.pl można dowiedzieć się również, że w ofercie firmy można znaleźć usługi utylizacyjne. Firma zajmuje się wywozem mebli na gratowisko, a także opróżnianiem mieszkań, domów, strychów i piwnic. Z pewnością warto skorzystać z jej oferty, ponieważ oferuje atrakcyjne ceny dla klientów.Domena: https://przeprowadzkidml.pl/

Adres: Rynarzewska 19

Kod pocztowy: 60-133

Miejscowość: Poznań

Tel: 579 558 945


  • Dzięki tej firmie przeprowadzkowej udało mi się szybko przewieźć wszystkie rzeczy do mojego nowo wynajętego mieszkania na obrzeżach Poznania.

  • Olgierd Rutkowski dodał komentarz 2019-03-11 08:08:58
  • Ocena 3Oceń firmę (0 z 0 głosów)