Ristel Sp. z o.o.

Dodano: 02-05-2018


Opis:

Pragniesz zamieszkać w domu, który będzie energooszczędny, a przy tym także stylowy? Poznaj ofertę firmy beehousetechnology.com, która cieszy się szczególną renomą dzięki nowatorskiej technologii budownictwa. Nowoczesność projektów firmy idzie w parze z niebanalnym stylem i jakością używanych materiałów.

Odwiedź stronę przedsiębiorstwa, by poznać dotychczas zrealizowane projekty. Budowane przez firmę domy energooszczędne drewniane powstają z najwyższej jakości surowców. Pozyskiwane drewno jest czterostronnie strugane, suszone oraz klejone. Zostaje przykryte cementowo-wiórową płytą, dzięki czemu budynek zyskuje trwałość na wiele lat.

Wykorzystanie innowacyjnych technologii pozwala na redukcję zużywanej energii zarówno podczas budowy domu, jak i w trakcie jego użytkowania. Dzięki temu koszty postawienia budynku są niezwykle przystępne. Również jego eksploatacja wiąże się ze znacznie mniejszymi wydatkami.Domena: http://www.beehousetechnology.com/

Adres: Krucza 132

Kod pocztowy: 53-406

Miejscowość: Wrocław

Tel: 667 744 129


  • Domy energooszczędne drewniane w tzw. Bee House Technology w ofercie Ristel Sp. z o.o. sprawdzają się. Mam domek w tej technologii i rachunki statystycznie są niższe.

  • Taran dodał komentarz 2018-06-06 15:21:14
  • Ocena 4Oceń firmę (0 z 0 głosów)