Pantofle Longina Dorobek

Dodano: 11-03-2018
Opis:

Domowe obuwie z pewnością ma okazję oglądać znacznie mniej osób niż ma to miejsce w przypadku obuwia noszonego poza domem. Nie oznacza to jednak, że kapcie można wybierać zupełnie przypadkowo, gdyż ich wygląd także jest ważny dla samopoczucia, nie można też zapominać o gościach, którzy będą mieli okazję oglądać takie buty. Jest to szczególnie ważne dla młodzieży, która chce zawsze prezentować się dobrze. Specjalnie z myślą o nich sklep Papciolandia oferuje pantofle młodzieżowe w szerokim wyborze.

Najważniejszą cechą tych butów, jak wszystkich oferowanych przez ten sklep, jest wysoka jakość, przekładająca się na trwałość oraz komfort użytkowania obuwia. W tym przypadku jednak także szczególnie istotne są walory estetyczny, tylko bowiem najładniejsze obuwie jest w stanie zaspokoić duże wymagania młodych osób.Domena: https://papciolandia.pl/

Adres: Rondo Jagiellonów 1

Kod pocztowy: 85-067

Miejscowość: Bydgoszcz

Tel: 535 221 602


  • Ja z serwisu papciolandia.pl bardzo często korzystam i kupuję tam przeróżne obuwie. A pantofle młodzieżowe od nich noszę już 2 lata i nie widać śladów zużycia.

  • Róża Jaworska dodał komentarz 2018-06-13 09:48:41
  • Ocena 4Oceń firmę (0 z 0 głosów)