Sky Help

Dodano: 04-06-2019
Opis:

Lufthansa jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych linii lotniczych na świecie, a na renomę marki wpływa między innymi słynna niemiecka punktualność i profesjonalizm usług. Jednak nawet takim liniom lotniczym zdarzają się wpadki i sytuacje, które uniemożliwiają zrealizowanie lotu lub powodują jego poważne opóźnienia.

Zgodnie z obowiązującym prawem europejskim, pasażerowie, których dotknęły podobne problemy, mają prawo ubiegać się o odszkodowanie, a taka rekompensata wynosi od 250 do nawet 600 euro. W jaki sposób przyjmowana jest reklamacja? Czy Lufthansa też płaci za odwołany lot? Na te wszystkie pytania rzadko poszukuje się odpowiedzi, zanim dojdzie do problemów.

Na szczęście istnieje usługa skyhelp.pl. Wystarczy złożyć wniosek przez Internet, wprowadzając kluczowe dane, a następnie czekać na dalsze postępowanie. Im dłuższe opóźnienia i trasa przelotu, tym wyższa może być rekompensata. Wspomniana firma wspiera pasażerów w walce o należne pieniądze, ponieważ przewoźnicy często wykorzystują ich nieświadomość, na przykład zamiast odszkodowania wręczając vouchery...Domena: https://www.skyhelp.pl/

Adres: św. Marcin 29

Kod pocztowy: 61-806

Miejscowość: Poznań

Tel: 507 203 400


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)