SuperAutoMarket

Dodano: 19-05-2018


Opis:

Sprzedaż uszkodzonego auta wcale nie jest taka prosta, jak się wydaje. Mimo już obniżonej ceny, potencjalni klienci i tak chcieliby zapłacić jeszcze mniej, bo biorą pod uwagę czekające na nich koszty napraw. Taka sprzedaż przestaje się więc opłacać, a samochód niepotrzebne zabiera miejsce na posesji. Chyba że wykorzysta się do tego znajdujący się na terenie Wrocławia skup aut, który proponuje rzeczywiście opłacające się ceny. Na dodatek gotówka wypłacana jest od razu do ręki osoby sprzedającej samochód. 

Nie korzystałeś do tej pory ze skupu? Szczegółowe informacje o jego działaniu znajdziesz na stronie superautomarket.pl. Zapoznaj się z tymi informacjami, żeby przekonać się do tego, że w obecnej sytuacji to właśnie okaże się najlepszym wyjściem. Szybko sprzedasz samochód i uzyskasz za niego satysfakcjonująca kwotę. Domena: https://superautomarket.pl/

Adres: Trzebnicka 31

Kod pocztowy: 50-231

Miejscowość: Wrocław

Tel: 795 76 76 76


  • Z firmą Superautomarket współpracowało mi się bardzo owocnie, gdy kupowali ode mnie stare auto ale wtedy dostałam od nich rabat na zakup nowego :)

  • Liwia Ostrowska dodał komentarz 2018-08-29 11:34:21
  • Ocena 3Oceń firmę (0 z 0 głosów)