Averto Sp. z o. o.

Dodano: 17-01-2023


Opis:

Szczecińska agencja detektywistyczna świadczy szeroki zakres usług i oferuje dyskretną współpracę. Więcej informacji na temat jej działalności można znaleźć na stronie internetowej pod adresem averto.com.pl. Do biura często zgłaszają się osoby, które podejrzewają niewierność małżonka i chcą udowodnić jego zdradę. Prywatny detektyw w Szczecinie może uzyskać zdjęcia schadzek z kochanką i zebrać dowody do sprawy rozwodowej.

W ofercie znajduje się także wykrywanie podsłuchów i przeprowadzanie wywiadów gospodarczych. Tego rodzaju zlecenia cieszą się dużą popularnością wśród przedsiębiorców, którzy chcą upewnić się o wiarygodności kontrahentów i zapobiegać działaniom nieuczciwej konkurencji. Detektywi zajmują się także zbieraniem materiałów do badań DNA, które wykonuje się na przykład przy ustalaniu ojcostwa.

Agencja oferuje obserwację osób i windykację długów powyżej 200 000 złotych. Usługi realizowane są na terenie całego kraju, między innymi we Wrocławiu, Rzeszowie, Białymstoku, Olsztynie i Łodzi.Domena: https://averto.com.pl/

Adres: Śląska 32a

Kod pocztowy: 70--43

Miejscowość: Szczecin

Tel: 513 513 150


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)