HEWEA sp. z o. o.

Dodano: 21-10-2019
Opis:

Każdy, komu potrzebne są jakiekolwiek komponenty hydrauliki siłowej, powinien zapoznać się z ofertą sklepu ze strony hydromech.eu polecającego nie tylko najrozmaitsze części zamienne i podzespoły do urządzeń, ale także same urządzenia. Jednym z takich urządzeń dostępnych na zamówienie jest żuraw hydrauliczny włoskiej produkcji z możliwością wyposażenia w dodatkowe akcesoria, na przykład:

  • wyciągarki hydrauliczne,
  • sterowanie radiowe,
  • JIB — tzw. bociany,
  • kosze osobowe.

Maszyna ta może być dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta i wyposażona w dodatkowe funkcje hydrauliczne. Producentem tego urządzenia jest firma Fassi, której produkty słyną z bardzo dobrej jakości. Oczywiście są one opatrzone odpowiednimi certyfikatami, także ISO 9001 świadczącym o tym, że system zarządzania jakością w tej firmie jest na wysokim poziomie. Urządzenia te są także zgodne z normami europejskimi i mają dopuszczenie do użytku w Polsce wydane przez UDT.

W ofercie producenta można znaleźć zarówno żurawie sterowane z poziomu podłoża, jak i z siedziska, platformy stojącej i zdalnie za pomocą fal radiowych.Domena: https://hydromech.eu/

Adres: Przemysłowa 1

Kod pocztowy: 55-095

Miejscowość: Mirków

Tel: 882-115-810


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)