EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

Dodano: 01-07-2022


Opis:

Kategoria Modele Samochodów jest jedną z najczęściej odwiedzanych w prezentowanym sklepie. Wśród dziesiątek małych replik znaleźć można prawdziwe perełki. To między innymi prototypy starych pojazdów, jak Daimler Motor Carriage lub Benz Patent Motor Car. Takie modele znajdziecie tylko na stronie Sklepmercedes.ewt.pl.

Fani najnowszych technologii zwrócą z pewnością uwagę na AMG-GT lub AMG SL. To sportowe modele, które w rzeczywistości są w stanie rozwijać niezwykłe prędkości. Kolekcjonerzy zbierający modele marki Mercedes znajdą też w ofercie tak zwane klasyki, czyli wersje aut, które są uważane za kultowe w swoim segmencie. Są to między innymi różne wersje Klasy E oraz klasy S.

Wszystkie produkty cechuje wysoka jakość wykonania i dbałość o każdy detal samochodu. Dużym atutem tych pamiątek jest fakt, że karoseria posiada ten sam odcień lakieru, który jest stosowany w prawdziwych pojazdach. Miniaturowe autka z pewnością będą doskonałym prezentem dla małych oraz nieco starszych fanów motoryzacji.Domena: https://sklepmercedes.ewt.pl

Adres: Poznańska 343

Kod pocztowy: 05-850

Miejscowość: Ołtarzew

Tel: +48538994000


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)