KUVERT POLSKA Spółka z o.o.

Dodano: 18-09-2020
Opis:

Nietypowy format zdjęć wykonywanych podczas prześwietleń promieniami rentgena sprawia, że do ich poprawnego przechowywania czy wysyłania niezbędna jest odpowiednia koperta RTG. Podczas składania zamówienia warto również upewnić się, że taki zakup będzie pochodził od sprawdzonego producenta. Takim właśnie jest firma Kuvert Polska Sp. z o. o.

To znany na rynku dostawca gotowych i wysokojakościowych rozwiązań, między innymi różnego rodzaju kopert służących do przesyłek o różnej objętości i gabarytach. Oferuje swój asortyment w bardzo szerokiej gamie rozmiarów tak, by można było bez problemów wybrać produkt odpowiadający zapotrzebowaniu danego klienta.

Firma zaprasza do skorzystania z jej oferty na dostawy hurtowe. Dzięki temu, że koperty to towar przydatny w wielu branżach oraz może być przechowywany przez bardzo długi czas, nie tracąc swoich właściwości, ich zakup w większej ilości to dobra i dająca konkretne oszczędności decyzja. Szczególnie proponowane koperty do przechowywania zdjęć rentgenowskich sprawdzą się w placówkach medycznych, zarówno tych publicznych, jak i prywatnych.Domena: https://kuvert.com.pl

Adres: Prandoty 150

Kod pocztowy: 64-360

Miejscowość: Przyprostynia

Tel: +48683846600


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)