Midas s.c. Usługi Zarządcze i Konsultingowe

Dodano: 16-02-2023


Opis:

Biuro rachunkowe zajmuje się opracowaniem rozliczeń podatkowych dla klientów, którzy na stałe pracują w Niemczech. Przepisy z zakresu prawa podatkowego nie należą do najłatwiejszych w interpretacji, w związku z czym możliwość skonsultowania się z przedstawicielem biura dla wielu osób jest cenna. 

Interesanci poinformowani zostają o tym, jakie dokumenty muszą przygotować oraz na jakie istotne kwestie zwrócić uwagę, aby nic nie zostało przeoczone. Co więcej, jeśli ktoś we wcześniejszych zeznaniach popełnił jakiś błąd, to może spodziewać się, iż eksperci od prawa podatkowego zrobią odpowiednią korektę. Dzięki tak skrupulatnym działaniom zwrot podatku z Niemiec następuje szybko.

Model współpracy każdorazowo dopasowany jest do oczekiwań klienta, o czym można się dowiedzieć w chwili, gdy zajrzy się na stronę biura, znajdującą się pod adresem uzkmidas.pl. Dodatkowo umieszczone są tutaj rekomendacje od dotychczasowych klientów, które motywują do skontaktowania się z przedstawicielami kieleckiej firmy. Domena: https://uzkmidas.pl

Adres: Miła 4

Kod pocztowy: 25-612

Miejscowość: Kielce

Tel: 783986995


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)