OPOKA - Wynajem koparek Warszawa

Dodano: 16-04-2018


Opis:

Budowa bezpiecznego domu zaczyna się od fundamentów. Odpowiednio wykonane wykopy ziemne ważne są w Warszawie, jak i każdym innym mieście w kraju i za granicą.  Zadanie to najlepiej powierzyć specjalistom, którzy nie tylko posiadają niezbędną wiedzę, ale także umiejętności i sprzęt, bez którego stworzenie miejsca na fundamenty nie jest możliwe. 

Firma OPOKA to przedsiębiorstwo z długoletnim stażem na rynku, które od lat wspiera klientów swoimi usługami. Ich usług to kompleksowe wykonywanie wykopów fundamentowych na terenie Warszawy, jak i okolicznych miejscowości. Co ważne, przedsiębiorstwo wykonuje wszelkie prace przy wykorzystaniu profesjonalnej koparko-ładowarki, a nawet umożliwia wypożyczenie sprzętu na życzenie klienta. Warto wspomnieć także, że firma świadczy usługi nie tylko dla klientów prywatnych, ale i warszawskich inwestorów. Domena: https://www.opoka.waw.pl/

Adres: Kościelna 1

Kod pocztowy: 05-126

Miejscowość: Kąty Węgierskie

Tel: 696 689 633


  • Czasem jest taka sytuacja, że potrzeba wykonać wykop na posesji. Bez profesjonalnego sprzętu często byłoby to niemożliwe. Sam na terenie Warszawy, a korzystając z wynajmu koparki w firmie OPOKA, cały proces wykopu przebiegł błyskawicznie.

  • Ewonem dodał komentarz 2018-05-22 09:34:26
  • Ocena 3Oceń firmę (0 z 0 głosów)