Salon Ślubny Poznań

Dodano: 11-11-2017


Opis:

„Salon Ślubny” proponuje wszystkim Paniom kochającym modę suknie ślubne i wieczorowe z poznańskiego atelier. Projektantkami większości modeli jest duet JKdesign— dwóch kobiet, które wiedzą, jak zamienić kawałek płótna w niezwykłą sukienkę wieczorową lub taką na ślub. Salon dokłada wszelkich starań, aby ciągle poszerzać wybór sukien o nowe:

— rozmiary,

— kolory,

— fasony.

Na ulicę, gdzie znajduje się salon, można dojechać zarówno komunikacją miejską, jak i prywatną. Dobra lokalizacja to niejedyny atut atelier sukien ślubnych i wieczorowych. Profesjonalny sprzedawca przedstawi wszystkie sukienki, które spodobają się klientce i pomoże w przymierzeniu oraz doradzi w razie jakichkolwiek wątpliwości. Wszystkie Panie, które zamierzają wziąć ślub, zapraszamy do przejrzenia oferty dla Młodych Pań, jak i druhen.Domena: http://www.salonslubnypoznan.pl/

Adres: Świebodzińska 19

Kod pocztowy: 60-162

Miejscowość: Poznań

Tel: 721 048 714


  • Jak wybierać suknię ślubną to tylko w takich salonach! Mamy wtedy możliwość doboru takiej stylizacji, która będzie zgodna nie tylko z naszym upodobaniem, ale również wprawi w zachwyt pozostałych gości weselnych.

  • nompo dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 5Oceń firmę (0 z 0 głosów)