Smart Gym

Dodano: 13-01-2023


Opis:

Założyciele i trenerzy Smart Gym zauważyli, że mężczyźni często przychodzący na siłownię często mają podobny cel: osiągnięcie pleców w kształcie litery V. Umięśnione, pozbawione nadmiaru tkanki tłuszczowej ciało to powszechne marzenie, które da się zrealizować poprzez odpowiednie podejście do treningów oraz kwestii zbilansowanego odżywiania.

Instruktorzy chętnie pomogą skonstruować indywidualnie dopasowany plan, uwzględniający odpowiednią różnorodność ćwiczeń oraz ich intensywność. Warto też edukować się samodzielnie - poprzez informacje zamieszczane na stronie internetowej prezentowanego klubu fitness. Artykuły poradnikowe bogate są we wskazówki dotyczące tego, jak zdrowo i skutecznie zbudować mięśnie. Plecy w kształcie litery V mogą być w zasięgu ręki, jeśli tylko ćwiczący zadba o odpowiednie stymulowanie prostowników grzbietu, mięsień najszerszy grzbietu oraz inne ważne kwestie. 

Trenerzy personalni podpowiadają też, by podczas układania planu treningowego nie zapomnieć o ćwiczeniach na nogi.Domena: https://smartgym.club

Adres: Lea 116

Kod pocztowy: 30-133

Miejscowość: Kraków

Tel: 122002800


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)