TROTKA sklep wędkarski Warszawa

Dodano: 28-01-2022


Opis:

Prezentowany internetowy salon z akcesoriami wędkarskimi sprzedaje produkty takich cenionych wśród miłośników łowienia ryb marek jak Mikado, Robinson, Konger, Kamasan czy Okuma. Sklep Trotka oferuje online szeroką gamę sztucznych przynęt na okazy słodkowodne oraz morskie. W ofercie handlowej są różnej wielkości:

  • woblery,
  • błystki,
  • pilkery,
  • cykady,
  • twistery.

Do wielodniowych zasiadek można kupić wysokiej klasy namioty, które zapewnią komfortowe i bezpieczne schronienie przed deszczem i słońcem. Do sygnalizacji  brań ryb warto zamówić nowoczesne swingery karpiowe.

Jedna z bardziej popularnych technik łowienia ryb na polskich rzekach, jeziorach i stawach jest feeder. To sprawdzona metoda połowu zarówno drapieżników (szczupaków,  sumów), jak i ryb roślinożernych (płoci, jazi). Asortyment sklepu Trotka obejmuje także sprzęt i akcesoria pomocnicze do wędkarstwa spinningowego krajowych i zagranicznych producentów tego typu artykułów. W tej kategorii produktowej są m.in. wędki, kołowrotki, haczyki, zanęty.Domena: https://sklep-wedkarski.waw.pl

Adres: Modzelewskiego 23

Kod pocztowy: 02-679

Miejscowość: Warszawa

Tel: 791 650 980


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)